Izolacja dla lepszego jutra

 Aktualności

 

 

 

URSA PUREONE 31 otrzymał prestiżową nagrodę TOPBuilder 2018

 

Nagroda TOPBuilder 2018 to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję miesięcznika Builder i Kapitułę Wyróżnień TOPBuilder za najlepsze produkty, rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, obiekty budowlane i budowle inżynierskie oraz produkty IT i finansowe dla budownictwa.

 

Wręczenie nagród X edycji konkursu odbyło się 27 marca 2018 roku w Warszawie podczas Gali TOPBuilder 2018. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Mirosław Gawryluk, Dyrektor Generalny URSA Polska.

 

fot. Builder/autor: Adam Rotter

 

Decyzją kapituły konkursowej produkt URSA PUREONE 31 został uznany za innowacyjny produkt roku dla budownictwa. Wełna mineralna URSA PUREONE 31 zdobyła nagrodę w kategorii „Produkty Budowlane”.

 

Wełna mineralna URSA PUREONE 31 do izolacji termicznych i akustycznych domu jest produktem innowacyjnym. Ma najlepszą wartość współczynnika przewodzenia ciepła dla wełen mineralnych w rolkach na rynku polskim λ 0,031W/mK – a więc posiada wysoką izolacyjność cieplną. Jest delikatna o neutralnym zapachu, wysokowydajna i sprężysta. Jako materiał niepalny (klasa A1) stanowi barierę dla ognia. Bardzo ważne jest również to, iż nie zawiera formaldehydu – poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach oraz jest przyjazna dla środowiska.