Izolacja dla lepszego jutra

Obiekty referencyjne URSA

Przygotowaliśmy bazę budynków z całej Europy, w których zostały zastosowane oferowane przez URSA produkty z wełny mineralnej URSA Glasswool, URSA AIR oraz płyty z polistyrenu ekstrudowanego URSA XPS. Prezentujemy w ten sposób szeroki wachlarz zastosowanie materiałów izolacyjnych w budownictwie mieszkalnym, publicznym, biurowym, w projektach nowych jak również przy okazji modernizacji zabudowań o różnym przeznaczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z najciekawszymi realizacji ostatnich lat
 • RheinauArtOffice - Cologne, Germany

  Biurowiec RheinauArtOffice

  Imponujący budynek jest nową siedzibą Microsoft Germany. Ambitna architektura sprawia, że ta budowla umiejscowiona przy porcie w Kolonii zwraca na siebie uwagę oryginalną, futurystyczną bryłą.

 • Teatr Balszoj w Moskwie

  W celu izolacji akustycznej 14 000 metrów kwadratowych URSA dostarczyła wełnę mineralną PureOne. Jest to biała wełna mineralna z linii premium, która znacznie pomaga poprawić jakość powietrza wewnątrz budynków, gdzie została zainstalowana.

 • Stadion Narodowy w Warszawie

  Na tym imponującym stadionie, który został zbudowany na mistrzostwa UEFA EURO 2012, URSA dostarczyła swoje produkty jako rozwiązanie dla stropów i ścianek działowych.

 • Renaissance Barcelona Fira Hotel

  Renaissance Barcelona Fira Hotel, wcześniej Hotel Catalonia Plaza Europa, znajduje się w budynku potocznie zwabnym "drapaczem chmur" w Katalonii, w Hiszpanii.

 • Hotel Palais Hansen Kempinski Vienna

  Zbudowany w 1873 r. hotel Kempinski w Wiedniu został odnowiony w 2012 r.. Na tę prestiżową inswetycję URSA dostarczała wełnę szklaną URSA GLASSWOOL jako izolację akustyczną.

 • Cyfronet AGH

  Hala maszyn ACK Cyfronet AGH to nowoczesny budynek, w którym znajdą się hale komputerowe oraz pomieszczenia techniczne umożliwiające eksploatację komputerów dużej mocy obliczeniowej